Fortuniada iOS
Fortuniada iOS icon

Fortuniada

Publisher: Przemyslaw Kwater
Price: Free
 • Category
  Games
 • Version
  1.0.1
 • Size
  195 Mb
 • Released
  2018-06-18

Familiada po polsku

Przypomnij sobie dawne czasy. Czasy, w których suchary bawiły do łez, rzepa pełna monet nie była niczym niezwykłym, a tajemnica kącika muzycznego niemal spędzała Ci sen z powiek! Poczuj w ustach smak rosołu sprzed lat!
Zasiądź w kąciku muzycznym, po czym poprowadź swoją rodzinę do zwycięstwa!

Przedstawiamy najlepszy teleturniej po polsku, teraz w zupełnie nowej wersji mobilnej!

Kręcenie kołem przyprawia Cię o mdłości?
Ściana nie chce spełniać Twoich marzeń?
Stawianie na miliony odprawia Cię z kwitkiem?

Zapomnij o tych pełnych stresu potyczkach i przygotuj się na pozytywne emocje, jakie dać Ci może najpopularniejszy teleturniej po polsku – Fortuniada!

Ten quiz znają chyba wszyscy mieszkańcy naszego kraju. Ta gra po polsku, to sprawdzony sposób spędzania niedzielnego popołudnia i gwarantowana rozrywka przy zgadywaniu odpowiedzi ankietowanych!
Razem z zabawnym prowadzącym uśmiejecie się do łez czytając śmieszne (choć może czasem czerstwe i suche) dowcipy i żarty!

Jeżeli kochasz teleturnieje i programy telewizyjne takie jak Milionerzy, to nasza nowa gra po polsku - Fortuniada też będzie przez Ciebie traktowana jak dobra rozrywka! Bez niej nie obędzie się żadna niedziela!

Graj w normalne poziomy, a także w te znane z rundy finałowej i ustrzel jak największą ilość odpowiedzi, jakich udzielili ankietowani!

Nasze pytania dotykają szerokiej tematyki, ale łączy je jedno – odpowiedzi naszych ankietowanych mogą być naprawdę ciekawe! Ta gra po polsku nie ma miejsca na nudę!
Przemierzaj kolejne zakątki domu poczynając od własnego salonu – zobacz jak daleko uda Ci się zajść w naszej grze!

Fortuniada to świetny teleturniej po polsku typu trivia, z największą ilością zagadek, gdzie humor, suchary, dobra zabawa i żarty idą ze sobą w parze, a to wszystko z super oprawą graficzną i atmosferą. Poczuj klimat jak w prawdziwym programie!

Need help? Use our Fortuniada Walkthrough page or sign up and make your contribution today.

What's new in version 1.0.1

Poprawki wielu drobnych błędów!

About Fortuniada

Fortuniada is a free-to-play word game developed by Przemyslaw Kwater, and is available for download on both iOS and Android devices. The app is compatible with iOS 7.0 or later on the following devices: iPhone 11 Pro, X, Xs, SE, iPhone 8, 7, 6, iPad Pro and iPad Mini.

Click the button or scan the QR code below to download Fortuniada for iOS. Check out our downloads section to download Fortuniada for android and other platforms.

App Rating & Updates

Rankings History

Recent updates

 • Release v1.0.1 Jun 25, 2018
Check Price Changes

Fortuniada Screenshots

What Client’s Say

Fortuniada QR-code Download
Scan to download this app
Track this app for price drops
Download App from App Store

Fortuniada Add-Ons

The app is free but you can buy extra add-ons via in-app purchases.

$0.99
100 rzepek
$1.99
250 rzepek
$2.99
700 rzepek